نحوه تغییر کارگزار ناظر به نهایت نگر

نحوه تغییر کارگزار ناظر به نهایت نگر

برخی از سرمایه گذاران در سایر کارگزاری ها اقدام به خرید سهم نموده اند اما اکنون قصد دارد سهام خریداری شده خود را به پورتفوی خود در کارگزاری نهایت نگر منتقل کند تا از این پس، مدیریت معاملاتی سهم های خود را در کارگزاری نهایت نگر به دست بگیرد.
برخی دیگر قبل از دریافت کد بورسی خرید انجام داده اند از طریق بانک یا به هرشکل دیگری سهامی را به صورت برگه اوراق خریداری کرده اند (مانند خریداران سهام پدیده) و بعد از دریافت کد بورسی خود تمایل دارند سهام خریداری شده خود را به پورتفوی خود در کارگزاری نهایت نگر منتقل کنند وآن را مدیریت کنند.

مطالب مرتبط:    دریافت کد بورسی    ثبت نام در کارگزاری نهایت نگر

 

با ما همراه باشید تا در ادامه این مقاله کارگزاری خود را به راحتی به کارگزاری نهایت نگر تغییر دهید.

نحوه درخواست تغییر کارگزاری:

در ابتدا وارد سامانه معاملات بر خط نهایت نگر به آدرس https://www.nahayatnegar.com/online شوید.
سپس اطلاعات فرم را تکمیل کنید.سپس از قسمت کارگزار ناظر وارد درخواست تغییر ناظر شوید.

در ادامه  ابتدا به قسمت نماد رفته و نماد مورد نظر را از لیست انتخاب کنید سپس اگر توضیحاتی درباره آن سهم دارید داخل قسمت شرح بنویسید.
اگر پیوستی نیاز دارید(مانند اوراق) آن را از قسمت پیوست مطابق شکل زیر بارگزاری کنید سپس بر روی دکمه ارسال به خدمات مشتریان کلیک کنید.پس از ثبت درست درخواست خود، با پیغام "درخواست با موفقیت ذخیره شد." روبرو خواهید شد.پس از ارسال درخواست خود به خدمات مشتریان، می توانید از قسمت فهرست درخواست ها، عملیات خود را مشاهده نمایید.
در صورتیکه از انجام تغییر ناظر منصرف شده باشید بلافاصله می توانید با کلیک بر روی آیکن سطل زباله، درخواست خود را حذف نمایید.درخواست شما پس از یک الی دو روز کاری، به پورتفوی جدیدتان اضافه خواهد شد.