بورس آتی کالا و اختیار معامله


بورس کالا بازاری منسجم و سازمان یافته است که کالاهای مشخص در آن به شکل منظم و منطبق بر روش‌های شفاف از پیش تعیین شده، معامله می‌شوند. فعالیت در بورس کالا و آتی نیازمند اخذ کد معاملاتی است که براحتی رایگان برای اشخاص حقیقی و حقوقی در گروه مالی نهایتنگر انجام می شود. اگر شما مصرف کننده یکی از کالاهایی مثل پسته، زعفران، زیره و سکه طلا هستید می توانید در بورس کالا و آتی فعالیت داشته باشید. کارگزاری نهایت نگر شعبه مشهد می تواند شما را در این راستا کمک کند.

شماره های تماس

قرارداد آتی توافقنامه ای مبتنی بر خرید و فروش دارایی در زمان معین در آینده و با قیمت مشخص است.
قرارداد آتی شامل محصولات کشاورزی، فلزات و مواد نفتی است.
هم افراد حقیقی و هم حقوقی میتوانند در این بازار فعالیت کنند اما افراد حقیقی صرفا قادر به معامله محصولات کشاورزی مثل زیره، زعفران،پسته هستند. همچنین افراد حقوقی علاوه بر محصولات کشاورزی میتوانند مواد فلزی و نفتی هم معامله کنند.
به کارگزاری هایی که ارائه دهنده خدمات در زمینه بورس کالا هستند مراجعه کنید. کارگزاری نهایت نگر واقع در آدرس :مشهد، بلوار وکیل آباد، هاشمیه 6، برج آبان طبقه سوم واحد 314 آماده اراِئه این خدمت به مشتریان است.
1-اصل شناسنامه 2-کارت ملی هوشمند (در صورت قدیمی بودن کارت ملی رسید تقاضای کارت ملی هوشمند را همراه داشته باشید) 3-مدرک تحصیلی دیپلم یا بالاتر